دوربین سیستم ویدئو کنفرانس VC500 یالینک کیفیت فول اچ دی دارد و رضایت مشتریان را در هنگام عملکرد در جلسات مهم به دنبال خواد داشت. این دوربین قادر است تا ۵ برابر زوم اپتیکتال در اختیار مشتریان قرار دهد و تصاویر را از زاویه ای ۸۳ درجه دریافت کرده و با سیستم های نرم افزاری پیشرفته پردازش کند. این دوربین قادر است ویدئو را با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه ضبط و پردازش کند. تغییر جهت دوربین نیز به سادگی به کمک ریموت انجام پذیر است و شما می توانید برای دریافت دید مناسب به میز کنفرانس خود دوربین را به جهت های مختلف بچرخانید.

کیفیت تصویری که این سیستم ویدئو کنفرانس بر روی صفحه نمایش به نمایش می گذارد و همچنین قابلیت های صوتی بی نظیری که دارد، می تواند تجربه ای شبیه یک جلسه حضوری را در فضای مجازی برای شما شبیه سازی کند. مشتریان یالینک، از خرید پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC500 نهایت رضایت را داشته اند.

کیفیت صوتی پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC500 نیز دست کمی از قدرت های آن در زمینه ویدئویی ندارد، کیفیت صوتی که توسط این پایانه سمت مقابل ارسال می شود بی نهایت بالاست و بسیار شفاف خواهد بود. این شفافیت به لطف تعبیه شدن امکانات ویژه ای همچون Shield صوتی یالینک، محقق شده است. سیستم ویدئو کنفرانس یالینک VC500 به طور دائم نویز های اضافه را از صدای دریافتی حذف می کند تا صدا را شفاف و با کیفیت سازد. به طور معمول صدایی که با میکرفون های این سیستم ویدئو کنفرانس منتقل می شود از نمونه های مشابه بسیار با کیفیت تر است.

کنترل ویدئو کنفرانس VC500 یالینک به کمک رابط نرم افزاری این سیستم ویدئو کنفرانس بسیار ساده و روان انجام پذیر است و افراد با حداقل دانش در زمینه ویدئو کنفرانس قادر هستند تا جلسات ویدئوکنفرانس را ایجاد کرده و آنها را مدیریت کنند. اگر راحتی استفاده از نکات مهم برای شما در هنگام انتخاب تجهیزات شبکه است، انتخاب ویدئو کنفرانس Yealink VC500 نیاز شما را در این زمینه به طور کامل رفع خواهد کرد.

ویدئو کنفرانس Yealink VC500، تجربه یک ارتباط صوتی و تصویری با کیفیت

با دارا بودن دوربین قدرتمند با توانایی ۵ برابر زوم اپتیکال، پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC500 از تماس ویدیویی با کیفیت ۱۰۸۰p و فریم ریت ۶۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی می کند. این دستگاه ویدئو کنفرانس از توانایی خارق العاده ای در تصویر برداری بدون لرزش و بدون قطعی بهره می برد. کیفیت تماس های تصویری برقرار شده به کمک پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC500 به طور قطع رضایت شما را در پی خواهد داشت. لنزهای این دوربین قادر هستند تا از زاویه ۸۳ درجه افقی تصاویر را دریافت کرده و شما نیز قادر هستید جهت دوربین را به کمک ریموت کنترل تغییر دهید تا مکان مناسب فیلمبرداری شود.

 کیفیت صوتی ویدئو کنفرانس Yealink VC500 دست کمی از کیفیت ویدیوی آن ندارد. اگر این دستگاه ویدئو کنفرانس را به همراه تلفن کنفرانس CP960 یالینک مورد استفاده قرار دهید، می توانید از ویژگی های فوق العاده ای که این تلفن کنفرانس در این پکیج به شما ارائه می دهد حداکثر بهره وری را داشته باشید. البته میتوانید میکروفون های سیمی و بدون سیم را نیز به این دستگاه ویدئو کنفرانس متصل کنید تا محدوده دریافت صوت به کمک آنها افزایش یابد.

 برای افزایش کیفیت صوت انتقالی به سمت مقابل اول محصول از کدک Opus نیز پشتیبانی می کند. این قابلیت نشان می دهد در طراحی ویدئو کنفرانس VC500 یالینک از نوین ترین تجهیزات نرم افزاری نیز استفاده شده است. به عنوان مثال تکنولوژی Yealink Shield که به کمک سخت افزار های ویژه تعبیه شده است، قادر است نویز های پس زمینه را از صدای شما حذف کرده و کیفیت فوق العاده ای به آن ببخشد. صدایی که از این شیلد عبور می کند بسیار با کیفیت است رضایت خاطر مشتریان را به همراه خواهد داشت.

مجموعه امکانات صوتی و تصویری که توسط ویدئو کنفرانس VC500 یالینک در اختیار شما قرار می گیرد به شما کمک می کند تا تجربه ای مانند یک جلسه حضوری را در فضای مجازی داشته باشید. کیفیت تجهیزات سخت افزاری و سیستم های نرم افزاری استفاده شده توسط کمپانی یالینک در ویدئو کنفرانس Yealink VC500 تضمین کننده داشتن یک تجربه خارق العاده برای شما خواهد بود.

مدیریت آسان جلسات ویدئو کنفرانس و راه اندازی سریع تجهیزات سیستم ویدئو کنفرانس Yealink VC500

ویدئو کنفرانس VC500 یالینک دارای طراحی all in one است، به این معنی که تجهیزات مختلفی را در یک قالب در اختیار مشتریان قرار می دهد. در این سیستم ویدئو کنفرانس دوربین و کدک در یک قالب قرار گرفته اند و به سادگی می توانید دستگاه را به کمک یک کابل شبکه راه اندازی کنید.

ویدئو کنفرانس VC500 یالینک را می توانید بر روی تلویزیون هایی با ضخامت ۱ میلیمتر تا ۷۷ میلی متر قرار دهید. این دستگاه به خوبی بر روی تلویزیون قرار می گیرد و تکان های معمولی آن را بر زمین نخواهد انداخت. همچنین قرارگیری این سیستم ویدئو کنفرانس بر روی تلویزیون چهره ویژه‌ ای به آن خواهد بخشید.

ویدئو کنفرانس Yealink VC500 طوری طراحی شده است که کاربران بتوانند سریعاً آن را راه اندازی کرده و مورد استفاده قرار دهند. کاربران معمولی بدون دانش قبلی در مورد ویدئو کنفرانس نیز می‌توانند با چند دقیقه صرف زمان در رابط کاربری این سیستم مانند یک مدیر حرفه‌ای جلسات ویدئو کنفرانس را ایجاد کرده و مدیریت کنند. راحتی استفاده از مزیت تجهیزات کمپانی یالینک نسبت به ویدئو کنفرانس برند های دیگر است.

 رابط کاربری نرم افزاری ویدئو کنفرانس Yealink VC500 شما را در موقعیت های پیچیده قرار نخواهد داد و تنظیمات را بر روی صفحه نمایش به خوبی به نمایش خواهد گذاشت. البته این به آن معنا نیست که این سیستم ویدئو کنفرانس قادر نیست اعمال و محاسبات پیچیده را اجرا کند، عملیات های پیچیده در سطوحی انجام می شوند که از دید شما پنهان است و شما رابط کاربری ساده ای را میبینید که قادر هستید با حداقل دانش از آن به نحو احسن استفاده کنید.

مصرف پهنای باند کمتر، سازگاری با هر شرایط، پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC500

ویدئو کنفرانس VC500 یالینک از کدک های ویدئویی H.265 و HEVC پشتیبانی می کند. این پشتیبانی فقط به سرعت اینترنتی برابر ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه یا بیشتر از آن نیاز دارد. یعنی اگر شما این سرعت اینترنت را در اختیار این سیستم ویدئو کنفرانس قرار دهید قادر است ارتباط صوتی و ویدئویی کاملا روان و فوق العاده با کیفیت را در اختیار شما قرار دهد و هیچ گونه قطع و وصلی نیز در ارتباط رخ نخواهد داد. در مقایسه با زمانی که کدک H.264 مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از H.265 قادر است میزان مصرف پهنای باند شما را کاهش داده و ارتباطی مناسب در زمانی که اینترنت شما سرعت پایینی دارد ارائه کند.

یالینک از تکنولوژی های ارتباطی جدیدی در طراحی و تولید ویدئو کنفرانس VC500 یالینک استفاده کرده است. این سیستم ویدئو کنفرانس به کمک این تکنولوژی ها قادر است تا در مقابل ۳۰ درصد از دست رفتن اطلاعات مقاومت کرده و همچنان ارتباطی بدون مشکل و قطعی در اختیار کاربران قرار دهد. یعنی زمانی که شما با packet loss مواجه می شوید این سیستم ویدئو کنفرانس قادر است تا این مشکل را حل کرده و اگر میزان آن زیاد نباشد همچنان ارتباطی بدون مشکل به شما ارائه کند.

اگر در حین برقراری یک جلسه مهم سرعت اینترنت شما کم شود ممکن است در سیستم های ویدئو کنفرانس دیگر حتی تماس قطع شده و برقراری تماس ممکن نباشد. اما در سیستم ویدئو کنفرانس Yealink VC500، در هنگامی که سرعت اینترنت کم یا زیاد می شود این دستگاه مطابق با شرایط از تکنولوژی های مختلفی استفاده می‌کند تا خود را با شرایط منطبق کرده و میزان پهنای باند مشخصی را استفاده کند تا بیشترین بهره وری را به شما ارائه دهد. با استفاده از ویدئو کنفرانس VC500 یالینک دیگر نگران مشکلات قطع و وصلی در ارتباطات نباشید و فقط به مسائل کاری خود در جلسات ویدئو کنفرانس بپردازید.

سازگاری و انطباق کنفرانس یالینک VC500 با سیستم های دیگر

ویدئو کنفرانس VC500 یالینک از پروتکل های استاندارد H.323/SIP و همچنین API های RS-232/HTTP به همراه VISCA/PELCO پشتیبانی می کند. شما می توانید از این امکاناتی که در اختیارتان قرار می گیرد، برای ادغام سیستم ویدئو کنفرانس و سیستم های ارتباطی دیگر استفاده کنید. این داغام بستگی به سیستمی که قصد اتصال آن به ویدئو کنفرانس VC500 یالینک را دارید، نیز دارد.

 پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC500 همچنین با  سیستم مدیریت جلسات یالینک معروف به YMS که در واقع مخفف  Yealink Meeting Server است، ادغام شده و شما می توانید با استفاده از این سیستم جلسات خود را بر اساس تقویم اضافه کرده و از رابط کاربری آسان آن، برای مدیریت جلسات خود استفاده کنید.

همچنین سیستم ویدئو کنفرانس وی سی ۵۰۰ را می‌توانید با پلتفرم های تحت کلود مانند StarLeaf, Zoom, BlueJeans, Mind ادغام کرده و از امکانات آن ها به همراه  ویدئو کنفرانس VC500 یالینک استفاده کنید.

 کمپانی یالینک پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC500 را به گونه ای طراحی کرده است که کاربران بتوانند این سیستم را با دیگر سیستم‌های تولید یالینک و یا تولید شرکت‌های ثانویه مورد استفاده قرار دهند. این ارقام معمولاً به سادگی انجام پذیر است و افرادی با دانش مدیریتی ساده قادر هستند این عملیات را انجام دهند.

 ادغام ویدئو کنفرانس VC500 یالینک با سایر تجهیزات یالینک نیز به سادگی انجام می شود به عنوان مثال شما می توانید میکروفون های بی سیم یا با سیم تولید کمپانی یالینک را در این سیستم مورد استفاده قرار دهید و یا آن را به کمک تلفن کنفرانس CP960 مدیریت کنید.

ویژگی های برتر سیستم ویدئو کنفرانس یالینک VC500

 • دارای دوربین کیفیت فول اچ دی ۱۰۸۰p با قابلیت فیلم برداری با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه و قابلیت زوم اپتیکال ۵ برابر، زاویه دید افقی دوربین ۸۳ درجه
 • پشتیبانی از کدک های H.265 و HEVC، ارائه کیفیت ویدئویی فول اچ دی با سرعت اینترنت ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه
 • سیستم نرم افزاری قدرتمند برای جلوگیری از packet loss در زمانی که شرایط شبکه مناسب نیست. این قابلیت کمک می کند تا ارتباطی بدون قطع و وصلی را تجربه کنید. این سیستم ویدئو کنفرانس قادر است تا ۳۰% از دست رفتن پکت ها جلوگیری کند.
 • دارای دو خروجی HDMI و دو ورودی اشتراک محتوا (HDMI + Mini-DP)
 • پشتیبانی از افزایش محدوده دریافت صدا به کمک میکروفون های اضافه سیمی و یا بی سیم
 • دارای قابلیت ادغام با سیستم مدیریت جلسات پیشرفته یالینک Yealink Meeting Server و همچنین قابلیت ادغام با سایر سرویس های تحت کلود مانند StarLeaf، Pexip، Mind، Zoom و BlueJeans

ویژگی های فنی و مشخصات سیستم ویدئو کنفرانس یالینک VC500

دوربین فول اچ دی Full-HD PTZ در ویدئو کنفرانس یالینک Yealink VC500

 • رزولوشن تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل
 • ۶۰ فریم ریت (VC500 Pro)
 • زوم تا ۵ برابر در دوربین PTZ
 • دید افقی دوربین دستگاه: ۸۳ درجه
 • دید عمودی دوربین دستگاه: ۵۲°
 • زاویه پان: +/- ۳۰°
 • زاویه چرخش: +/- ۲۰°
 • تصویر برداری زیبا

استاندارد های ویدئویی و شبکه در پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC500

 • کدک های ویدئویی تحت پشتیبانی: H.265/HEVC (VC500 Pro), H.264 High Profile, H.264, H.263
 • Forward Error Correction (FEC)
 • جلوگیری از از دست رفتن پکت های اطلاعاتی (packet loss)
 • اختصاص پهنای باند اتوماتیک برای برقراری بهتر ارتباطات و با کیفیت نگه داشتن تماس ها در شرایط نامناسب شبکه ای
 • قابلیت به اشتراک گذاری صوت و اسناد در رابط کاربری نرم افزاری
 • اختصاص پروتکل خودکار برای بهترین بهره وری در هر شرایط

قابلیت های صوتی پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC500

 • کدک های صوتی تحت پشتیبانی: – Opus, 8~48kHz sampling rate – 14kHz bandwidth with G.722.1C – 7kHz bandwidth with G.722.1 – 3.4kHz bandwidth with G.711 (PCMA/PCMU)
 • تکنولوژی های صوتی تحت پشتیبانی: – حذف پژواک از صدای ارسال به طرف مقابل – تنظیم میزان شدت صدای دریافتی – تکنولوژی حذف نویز های پس زمینه که توسط یالینک به تازگی اختراع شده است – CNG, PLC, AJB, De-Rerb

قابلیت های تلفن CP960

 • دارای میکروفون های قرار داده شده در سه طرف برای دریافت صدا از زوایای مختلف
 • میکروفون دستگاه قادر است از فاصله ۶ متری و زاویه ۳۶۰ درجه صدا را دریافت کرده و به سمت مقابل ارسال کند
 • ۲ عدد میکروفون سیمی گسترش دهنده محدوده دریافت صدا CP
 • اسپیکر Harman
 • صفحه تاچ اسکرین ۵ اینچی با وضوح تصویر ۱۲۸۰*۷۲۰ پیکسل

قابلیت های کیت میکروفن وایرلس CPW90 (VC500-Wireless Micpod)

 • تکنولوژی DECT
 • باتری داخلی با ظرفیت ۸۰۰mAh
 • ۲۴ ساعت زمان مکالمه مداوم با باتری کامل دستگاه
 • ۱۲ روز زمان قرار گیری بر روی حالت اسندبای
 • محدوده تحت پشتیبانی داخلی: ۵۰ متر (در شرایط ایده عال)
 • محدوده تحت پشتیبانی خارجی: ۳۰۰ متر (در شرایط ایده عال)
 • دریافت صدا از فاصله ۳ متری و به صورت ۳۶۰ درجه
 • قابلیت بی صدا کردن میکروفون با استفاده دکمه تاچ قرار داده شده بر روی میکروفون ها

قابلیت های برقراری تماس ویدیو کنفرانس یالینک VC500

 • کیفیت ویدئو هایی که به اشتراک گذاشته می شود: ۱۰۸۰P60 people + 1080P30
 • نحوه نمایش ویدئو (Video Layout): تصویر در تصویر (PIP)
 • پخش و ضبط ویدئو و صدا با کیفیت فوق العاده
 • قابلیت اتصال به دو مانیتور با قابلیت فوکوس کردن
 • قابلیت گرفتن اسکرین شات و ذخیره آن ها در حافظه داخلی و یا حافظه خارجی متصل با یو اس بی
 • تماس گیری گروهی
 • سیستم کنترل جلسه YMS : – قابلیت دعوت و حذف شرکت کننده – قطع میکروفون ها/فعال کردن میکروفون ها – قفل کردن جلسه
 • قابلیت فعال کردن حالت DND یا همان مزاحم نشوید برای دریافت نکردن تماس ها به صورت موقتی و همچنین قابلیت نمایش تاریخچه تماس ها
 • پاسخ دادن خودکار به تماس های دریافتی، بی صدا کردن تماس ها، در انتظار نگه داشتن تماس ها
 • کیبورد مجازی بر روی رابط کاربری نرم افزاری
 • دایرکتوری داخلی با قابلیت ثبت ۵۰۰ آیتم
 • گزارش تماس ها: تمامی تماس ها/تماس های از دست رفته/تماس های دریافت شده/تماس های گرفته شده توسط شما
 • لیست مخاطبین LDAP
 • پشتیبانی از چند زبان در رابط کاربری

پروتکل های ارتباطی استاندارد پایانه ویدیو کنفرانس یالینک VC500

 • H.323/SIP
 • دو پروتکل جریان: H.239 (H.323)/BFCP (SIP)
 • FECC: H.224/H.281, Sony VISCA and PELCO D/P
 • H.323 protocol suite: H.245, H.225, H.235, H.241
 • اکانت Gatekeeper  و اکانت SIP

قابلیت ها و پلتفرم های تحت کلود در ویدئو کنفرانس VC500

 • دارای سرویس Yealink Cloud Management
 • Yealink Meeting Server
 • StarLeaf/UC OpenCloud, supports QCP code
 • Pexip/Mind/Zoom/BlueJeansNetwork and Security Features
 • IPv4 and IPv6, DHCP/static IP
 • HTTP/HTTPS web server
 • RS232/HTTP API for control system integration
 • SRTP/TLS, AES 128-bit encryption
 • QoS: 802.1p/q, Diff-serv
 • VLAN, IEEE802.1X, LLDP-MED
 • جلوگیری از حملات سایبری
 • قابلیت های مرتبط با شبکه: Ping, trace route
 • تنظیم و همگام سازی زمان و تاریخ با استفاده از SNTP
 • سرتیفیکیت داخلی

قابلیت های NAT در VC500

 • ICE/TURN/STUN
 • H.460
 • NAT (manual/auto mode)
 • Yealink intelligent firewall traversal
 • Open VPN

مدیریت تنظیمات پایانه ویدئو کنفرانس VC500 یالینک

 • تنظیم از طریق مرورگر وب/از طریق تنظیمات قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش/auto-provisioning
 • ریموت کنترل مجازی در رابط کاربری ویدئو کنفرانس
 • قابلیت آپگرید فریمور، قابلیت بازگرداندن به تنظیمات اولیه کارخانه
 • قابلیت استخراج و یا وارد کردن تنظیمات به سیستم
 • قابلیت اکسپورت گرفتن از لاگ های ثبت شده در سیستم

ارتباطات ویدئو کنفرانس VC500

 • ۲ عدد خروجی HDMI
 • ۱ عدد پورت افزونه یالینک (RJ-45) برای اتصال به تلفن های VCH50 یا CP960
 • ۱ عدد پورت اترنت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰M
 • ۲ عدد پورت یو اس بی نسخه ۲
 • ۱ عدد پورت اتصال جریان برق
 • ۱ عدد اسلات قفل امنیتی
 • ۱ عدداسلات ریست کردن

اتصالا VCH50

 • ۱ عدد RJ45 port connect to VC500 codec
 • ۱ عدد پورت RJ45 برای اتصال به CP960
 • ۱ عدد پورت HDMI برای به اشتراک گذاری محتوا (با صوت)
 • ۱ عدد پورت Mini-DP برای به اشتراک گذاری محتوا (با صوت)
 • ۱ عدد پورت یو اس بی برای ضبط

دیگر ویژگی های فیزیکی VC500 یالینک

 • آداپتور تولید شده توسط یالینک: AC 100~240V input and DC 48V/0.7A Output
 • Wall/TV mounted shelf with screws
 • مصرف برق (PSU): Idle<۷٫۸W, normal operating: 8W; MAX: 11.8W
 • اندازه (W.D.H): – کدک VC500: 300 mm x99 mm x 165.3 mm – میکروفون CP960: 338mm x 338mm x 74mm – ریموت کنترل VCR11: 190mm x 55mm x 24mm
 • رطوبت زمان کارکرد دستگاه: ۱۰~۹۵%
 • حرارت زمان کارکرد دستگاه: ۰~۴۰°C
 • حرارت مناسب برای محیط کارکرد دستگاه:۳۰ تا ۷۰ درجه سانتی گراد

پکیج ویدئو کنفرانس Yealink VC500 شامل موارد زیر خواهد بود:

 • کدک VC500 (دوربین)
 • تلفن کنفرانس CP960 با دو عدد میکرفون گسترش سیمی یا دو عدد میکرفون بی سیم با دانگل دکت DD10
 • هاب کابل اتصال VCH50
 • ریموت کنترل مدل VCR11
 • کابل باندل