Yealink VC200 Open Box
کیفیت دوربین اولترا اچ دی این دستگاه کنفرانس، می تواند رضایت شما را به همراه داشته باشد. کیفیتی تصویری که در کمتر محصول ویدئو کنفرانسی مشاهده می شود را می توانید با سیستم ویدئو کنفرانس VC200 یالینک تجربه کنید. لنز این دوربین ۴K در ویدئو کنفرانس VC200 قادر است تا زاویه ۱۰۳ درجه را تحت پوشش خود قرار دهد که میزان قابل توجهی محسب می شود. تصاویری که توسط دستگاه ویدئو کنفرانس دریافت می شود با بهترین سیستم های نرم افزاری پردازش شده تا بالاترین کیفیت ممکن را در اختیار کاربران قرار دهد.
 

۶ میکروفونی که به صورت بیضی شکل در جادهی شده اند، قادر هستند تا صدا را از فاصله ۵ متری به خوبی دریافت کرده و به سمت مقابل ارسال کنند. این فاصله دریافت صدا نشان می دهد که استفاده از  ویدئو کنفرانس Yealink VC200 در محیط های کوچک منطقی به نظر می رسد و در محیط های بزرگ می تواند عملکرد آن چندان بهینه نباشد.

برای افزایش کیفیت صدای انتقالی از محیط به سمت مقابل، یالینک از تکنولوژی حذف نویز پس زمینه جدیدی که تولید کرده، در طراحی ویدئو کنفرانس VC200 یالینک استفاده نموده است. این تکنولوژی که به تکنولوژی Yealink Shield معروف است، قادر است تا صدا های مزاحم پس زمینه را از صدایی که دستگاه دریافت می کنند تفکیک کرده و آن ها را حذف کند. این عملیات کیفیت صدا را به شدت افزایش می دهد و از دلایلی ست که به تازگی بسیاری به محصولات یالینک علاقه مند شده اند.

برای افرایش قدرت و بهره وری، ویدئو کنفرانس Yealink VC200 را می توانید به تلفن کنفرانس CP960 یالینک متصل کرده و رنج دریافت صدا را افزایش دهید. این دستگاه می تواند به تلفن های کنفرانس سیمی و بی سیم خاص یالینک متصل شده و سیستم ارتباطی یکپارچه ای را به کمک آن ها به کاربران ارائه کند. این دستگاه ویدئو کنفرانس تولید یالینک، همچنین دارای اتصالات بلوتوث و وای فای نیز هست.

 پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC200 را می‌ توانید به سرعت راه‌ اندازی کرده و مورد استفاده قرار دهید. راه اندازی و استفاده آسان از مزیت های ویدئو کنفرانس VC200 یالینک است. به طور کلی راه اندازی این دستگاه ویدئو کنفرانس با اتصال دستگاه به برق و اتصال تجهیزات جانبی آن به صفحه نمایش و دستگاه انجام می شود و تنظیمات پیچیده ای در این بین وجود ندارد. گرچه شما قادر هستید تا جلسات ویدئو کنفرانس را به طور پیشرفته تنظیم کنید، اما تنظیم یک جلسه ویدئو کنفرانس ساده با این دستگاه برای یک کاربر معمولی آسان است.

پایانه ویدئو کنفرانس VC200 یالینک، دارای دوربین با کیفیت ۴K و زاویه دید فوق العاده

دوربین با کیفیت ۴k بر روی این سیستم ویدئو کنفرانس تعبیه شده است قادر است تا تصاویر را با زاویه ۱۰۳ درجه دریافت کرده و تا ۴ برابر زوم اپتیکال ارائه کند. با این ویژگی هایی که در دوربین ویدئو کنفرانس VC200 یالینک دیده می شود شما قادر هستید تا تمامی میز کنفرانس خود را تحت پوشش قرار دهید بدون اینکه بخواهید زاویه قرارگیری دوربین را تغییر دهید. این دوربین ۴k می تواند با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه فیلم برداری انجام دهد.

ویدئو کنفرانس Yealink VC200 قادر است فقط با سرعت ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه از کدک های H.265 یا HEVC برای پردازش تصویر استفاده کند. همچنین با تکنولوژی نرم افزاری جدیدی که کمپانی یالینک در تولید این پایانه ویدئو کنفرانس استفاده کرده است، این پایانه قادر است تا در مقابل ۳۰ درصد packet loss مقاومت کرده و کیفیتی فوق العاده را در شرایط بد اینترنتی در اختیار شما قرار دهد. به طور کلی سیستم ویدئو کنفرانس Yealink VC200 با سرعت های متفاوت اینترنت خود را وفق می دهد و قادر است در بسیاری از شرایط بد نیز، سرویس رسانی خود را به خوبی انجام دهد. کارکرد دائمی با آپتایم بالا از مواردی است که ویدئو کنفرانس Yealink VC200 در بین مشتریان به آن شهرت دارد.

کیفیت دوربین این مدل از پایانه های ویدئ کنفرانس یالینک در مقایسه با مدل های مشابه واقعا مثال زدنی است و این کیفیت را در کمتر محصول ویدئو کنفرانسی تجربه خواهید کرد. در صورتی که کیفیت فیلم برداری برای شما نکته اصلی در خرید یک پایانه ویدئو کنفرانس است، خرید این محصول در صورتی که اتاق کنفرانس کوچکی دارید، انتخابی هوشمندانه خواهد بود.

دریافت و انتقال صدای شفاف تر از کریستال، با سیستم ویدئو کنفرانس وی سی ۲۰۰ یالینک

با تکنولوژی Beamformin در طراحی میکروفون ها و شش میکروفونی که به صورت مستقیم و همیشه فعال صدا را از محیط اطراف به صورت ۳۶۰ درجه دریافت می کنند، ویدئو کنفرانس VC200 یالینک قادر است تا صدای شما را به صورت هوشمند از محیط دریافت کرد و به سمت مقابل ارسال کند. سیستم نرم افزاری هوشمندی که در طراحی  ویدئو کنفرانس Yealink VC200 مورد استفاده قرار گرفته است، قادر است تا صدای شخص صحبت کننده را تشخیص داده و بر روی دریافت صدای او به صورت مستقیم فوکوس کند. توانایی ویدئو کنفرانس Yealink VC200 در دریافت صدا در محدوده های نزدیک بسیار فوق العاده است.

میکروفون های این دستگاه ویدئو کنفرانس قادر هستند تا صدا را از پنج متری دریافت کرده و به سمت مقابل ارسال کنند. این میزان فاصله برای محیط های کوچک مناسب بوده و اگر دفتر یا اتاق ویدئوکنفرانس شما اندازه ای کوچک دارد، استفاده از ویدئو کنفرانس Yealink VC200 بسیار فوق العاده خواهد بود. البته شما می‌توانید رنج دریافت صدا را به کمک میکروفون های وایرلس و یا میکروفون های سیمی توسط کمپانی یالینک تولید شده‌اند افزایش دهید. این میکروفون ها نیز کیفیت صدای فوق العاده ای دارند و از تکنولوژی های حذف نویز کمپانی یالینک بهره می برند. در مواقعی که نمی خواهید میز کنفرانس شما به هم بریزد میکروفون های بی سیم می توانند با اتصال وای‌ فای به این پایانه ویدئو کنفرانس متصل شده و ارتباطاتی فوق العاده را در یک محدوده بزرگتر در اختیار شما قرار دهند.

 تکنولوژی حذف نویز از صدای دریافتی که به تازگی توسط کمپانی یالینک تولید و طراحی شده است نیز در این پایانه ویدئو کنفرانس مورد استفاده قرار گرفته است. معروف ترین و محبوب ترین تکنولوژی حذف نویز ای که توسط یالینک تولید شده Yealink Sheild نام دارد که می تواند صدا را به کمک یه زره صوتی به کمک میکروفون ها به شافافیت کریستال در آورد. این تکنولوژی صدا های دریافتی ویدئو کنفرانس Yealink VC200 را با حذف نویز های پس زمینه بسیار شفاف و آماده انتقال به سمت مقابل می کند.

پایانه ویدئو کنفرانس VC200 یالینک، دارای طراحی جمع و جور، با قابلیت نصب و راه اندازی آسان

طراحی ۶ در ۱ یالینک برای این دستگاه ویدئو کنفرانس می تواند در فضای استفاده شده صرفه جویی زیادی کند. در این پک ویدئو کنفرانس بر روی یک دستگاه شما کدک ویدئو کنفرانس، دوربین، میکروفون، بلوتوث، وای فای و براکت را در اختیار دارید که در یک طراحی جمع و جور در کنار یکدیگر به شما خدمات رسانی می کنند.

شما می توانید به سادگی فقط با اتصال دو کابل، یعنی کابل hdmi و کابل شبکه، ویدئو کنفرانس VC200 یالینک را راه اندازی کرده و از قابلیت های بی نظیری که در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید. استفاده سریع و راه اندازی آسان از ویژگی های دستگاه های ویدئو کنفرانس کمپانی یالینک است.

ویدئو کنفرانس VC200 یالینک را قادر هستید بر روی تلویزیون هایی با ضخامت ۶ تا ۵۰ میلی متر به سادگی متصل کنید و استحکام بسیار مطمئن باشید. این ویدئو کنفرانس چهره ای زیبا نیز به صفحه نمایش شما خواهد بخشید.

رابط کاربری سیستم ویدئو کنفرانس VC200 بر اساس اندروید نسخه ۷٫۱ است. کار کردن با این رابط کاربری بسیار آسان است و تجربه ای شبیه سایر دستگاه هایی که با سیستم عامل اندروید راه اندازی شده اند به مشتری ارائه می شود. به طور کلی استفاده از این رابط کاربری برای کاربرانی که برای اولین بار با سیستم های ویدئو کنفرانس کار می کنند نیز بسیار ساده است و آن ها می توانند با چند دقیقه صرف زمان با این سیستم به سادگی کار کنند.

سیستم ویدئو کنفرانس یالینک VC200، دارای اتصالات بی سیم، برای داشتن یک اتاق کنفرانس مرتب

ویدئو کنفرانس VC200 یالینک دارای بلوتوث و وای فای درونی است. این اتصال ها به این دستگاه کمک می‌کنند تا به دیگر دستگاه‌ها متصل شود و قابلیت‌های خود را افزایش دهد. به عنوان مثال شما می توانید به کمک وای فای میکروفون های وایرلس را به این دستگاه متصل کنید و رنج دریافت صدای خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید.

این ارتباطات بی‌ سیم کمک می کنند تا شما بتوانید ویدئو کنفرانس Yealink VC200 را در اتاق کنفرانس خود راه اندازی کنید بدون آنکه شکل اتاق کنفرانس خود را با سیم های پیچ در پیچ به هم بریزید.

این سیستم ویدئو کنفرانس با استفاده از WPP20، قابلیت “یک کلیک برای اشتراک گذاری محتوا بر روی شبکه وای فای” را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید با این قابلیت محتوای صوتی و تصویری را بر روی شبکه وایرلیس به اشتراک بگذارید.

ویژگی های برتر فنی سیستم ویدئو کنفرانس VC200 یالینک

 • دارای سیستم عامل اندروید نسخه ۷٫۱ که فعالیت های معمول با دستگاه را بسیار لذت بخش کرده است
 • دارای دوربین Ultra HD، یا همان ۴K با کیفیت بسیار بالا، زاویه دید ۱۰۳ درجه و زوم ۴ برابر
 • دارای ۶ میکروفون قرار گرفته در حالت بیضی شکل برای دریافت صدا به صورت ۳۶۰ درجه تا فاصله ۵ متری
 • قابلیت اتصال به میکروفون های با سیم و بی سیم برای افزایش رنج دریافت صدا از محیط
 • قابلیت به اشتراک گذاری محتوا بر روی شبکه وایرلس، همچنین دارای بلوتوث داخلی
 • جلوگیری از packet loss تا ۳۰% برای جلوگیری از قطع و وصلی در انتقال صوت و تصویر

تمامی نکته های فنی و ویژگی های موجود در پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC200

دوربین Ultra HD فوق العاده با کیفیت پایانه ویدئو کنفرانس Yealink VC200

 • دوربین ۴K، اولترا اچ دی فوق العاده با کیفیت
 • رزولوشن ویدئویی ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰
 • ۳۰ فریم ریت
 • ۴x e-PTZ camera
 • دید افقی دوربین دستگاه: ۱۰۳°
 • تصویر برداری زیبا

میکروفن قدرتمند ویدئو کنفرانس Yealink VC200

 • دارای شش میکروفون داخلی که در مکان های مناسب قرار داده شده اند تا صدا را به بهترین شکل از محیط دریافت کنند
 • میکروفون ها قادر هستند تا ۵ متر فاصله صدا را دریافت کنند و به سمت مقابل ارسال کنند
 • قابلیت اتصال میکروفون وایرلس (به صورت اختیاری)
 • برقراری ارتباط با کنفرانس فون CP960 (به صورت اختیاری)

استاندارد های ویدئویی و شبکه در پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC200

 • کدک های ویدئویی تحت پشتیبانی: H.265/HEVC, H.264 High Profile, H.264, H.263
 • Forward Error Correction (FEC)
 • جلوگیری از از دست رفتن پکت های اطلاعاتی (packet loss)
 • اختصاص پهنای باند اتوماتیک برای برقراری ارتباط بهتر و با کیفیت نگه داشتن تماس ها در شرایطی که اینترنت ضعیف است
 • قابلیت به اشتراک گذاری صوت و اسناد به کمک رابط کاربری نرم افزاری
 • اختصاص پروتکل خودکار برای بهترین بهره وری در هر شرایط

قابلیت های صوتی پایانه ویدئو کنفرانس یالینک VC200

 • کدک های صوتی تحت پشتیبانی: – Opus, 8~48kHz sampling rate – 14kHz bandwidth with G.722.1C – 7kHz bandwidth with G.722.1 – 3.4kHz bandwidth with G.711 (PCMA/PCMU)
 • تکنولوژی های صوتی تحت پشتیبانی: – حذف پژواک از صدای ارسال به طرف مقابل – تنظیم میزان شدت صدای دریافتی – تکنولوژی حذف نویز های پس زمینه که توسط یالینک به تازگی اختراع شده است – CNG, PLC, AJB, De-Rerb

سیستم عامل ویدیو کنفرانس یالینک VC200

 • دارای سیستم عامل اندروید نسخه ۷٫۱

قابلیت های برقراری تماس ویدیو کنفرانس یالینک VC200

 • کیفیت ویدئو هایی که به اشتراک گذاشته می شود: ۱۰۸۰P30 people + 1080P30
 • نحوه نمایش ویدئو: تصویر در تصویر (PIP)
 • پخش و ضبط ویدئو و صدا به صورت کاملا روان و با کیفیت
 • قابلیت گرفتن اسکرین شات و ذخیره آن ها در حافظه داخلی و یا حافظه خارجی متصل با یو اس بی
 • تماس گیری گروهی
 • سیستم کنترل جلسه YMS : – قابلیت دعوت و حذف شرکت کننده – قطع میکروفون ها/فعال کردن میکروفون ها – قفل کردن جلسه
 • قابلیت فعال کردن حالت DND یا همان مزاحم نشوید برای دریافت نکردن تماس ها به صورت موقتی و همچنین قابلیت نمایش تاریخچه تماس ها
 • پاسخ دادن خودکار به تماس های دریافتی، بی صدا کردن تماس ها، در انتظار نگه داشتن تماس ها
 • کیبورد مجازی
 • دایرکتوری داخلی با قابلیت ثبت  ۵۰۰ آیتم
 • گزارش تماس ها: تمامی تماس ها/تماس های از دست رفته/تماس های دریافت شده/تماس های گرفته شده توسط شما
 • لیست مخاطبین LDAP
 • پشتیبانی از چند زبان در رابط کاربری
 • قابلیت برقراری تماس صوتی پنج طرفه

پروتکل های ارتباطی استاندارد پایانه ویدیو کنفرانس یالینک VC200

 • H.323/SIP
 • دو پروتکل جریان: H.239 (H.323)/BFCP (SIP)
 • FECC: H.224/H.281, Sony VISCA and PELCO D/P
 • H.323 protocol suite: H.245, H.225, H.235, H.241
 • اکانت Gatekeeper  و اکانت SIP

قابلیت های شبکه و امنیت VC200 تولید یالینک

 • دارای وای فای داخلی دو باندی (۲٫۴GHz/5GHz): – قابلیت اتصال به شبکه وای فای – قابلیت استفاده به عنوان هات اسپات وای فای
 • دارای بلوتوث داخلی
 • IPv4 و IPv6, DHCP/static IP
 • وب سرور HTTP/HTTPS
 • RS232/HTTP API for control system integration
 • SRTP/TLS, AES 128-bit encryption
 • QoS: 802.1p/q, Diff-serv
 • VLAN, IEEE802.1X, LLDP-MED
 • جلوگیری از حملات سایبری
 • قابلیت های مرتبط با شبکه: Ping, trace route
 • تنظیم و همگام سازی زمان و تاریخ با استفاده از SNTP
 • سرتیفیکیت داخلی

قابلیت های NAT

 • ICE/TURN/STUN
 • H.460
 • NAT (manual/auto mode)
 • Yealink intelligent firewall traversal
 • Open VPN

مدیریت تنظیمات پایانه ویدئو کنفرانس وی سی ۲۰۰ یالینک

 • تنظیم از طریق مرورگر وب/از طریق تنظیمات قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش/auto-provisioning
 • ریموت کنترل مجازی در رابط کاربری ویدئو کنفرانس
 • قابلیت آپگرید فریمور, قابلیت بازگرداندن به تنظیمات اولیه کارخانه
 • قابلیت استخراج و یا وارد کردن تنظیمات به سیستم (برای پشتیبان گیری از تنظیمات)
 • قابلیت خروجی گرفتن از لاگ های ثبت شده در سیستم

ارتباطات کدک ویدئو کنفرانس VC200

 • ۱ عدد خروجی HDMI (CEC supported)
 • ۱ عدد پورت افزونه یالینک (RJ-45) با قابلیت اتصال به تلفن های VCH50 یا CP960
 • ۱ عدد ۱۰/۱۰۰M Ethernet port:
 • قابلیت Power over Ethernet یا همان برقراری برق از طریق اترنت (IEEE 802.3af)
 • ۲ عدد پورت یو اس بی نسخه ۲٫۰
 • ۱ عدد Line-out (3.5mm)
 • ۱ عدد اسلات قفل امنیتی
 • ۱ عدد اسلات ریست کردن

دیگر ویژگی های فیزیکی ویدئو کنفرانس VC200

 • Capacity: 16GB (Available: 8GB)
 • آداپتور تولید شده توسط یالینک: AC 100~240V input
 • مصرف برق (PSU): Idle<۶٫۵W; Normal: 7W; MAX: 8W
 • اندازه ها(W.D.H): – اندازه دستگاه کدک VC200: 300 mm x 70 mm x 86.6 mm – اندازه ریموت یالینک VCR11: 190mm x 55mm x 24mm
 • رطوبت زمان کارکرد دستگاه: ۱۰~۹۵%
 • حرارت زمان کارکرد دستگاه: ۰~۴۰°C
 • حرارت مناسب برای محیط کارکرد دستگاه: -۳۰~۷۰°C

پکیج ویدئو کنفرانس Yealink VC200 شامل موارد زیر خواهد بود:

 • کدک VC200 (کدک ادغامی/دوربین/میکروفون/براکت)
 • ریموت کنترل مدل VCR11
 • آداپتور PoE برای راه اندازی از طریق اترنت
 • WPP20 Wireless Presentation Pod (اختیاری)
 • VCH50 Video Conferencing Hub (اختیاری)

شما می توانید عملکرد ویدئو کنفرانس یالینک VC200 و همینطور آنچه که در جعبه این کالا مشاهده خواهید کرد را در لینک ویدئوی زیر ببینید.

Yealink VC200 Open Box